Рівнянка знайшла замученого собаку в пакетах і з мотузкою на шиї (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-06-2019  14:15
Рівнянка знайшла замученого собаку в пакетах і з мотузкою на шиї (ВІДЕО)

Рівнянка Софія Стасюк на одній із вулиць Рівного побачила собаку, шия якого була обмотана мотузкою, а тулуб – поліетиленовими пакетами.

“Цей світ багатий добрими людьми, але навіть вони не в змозі протидіяти тому невеликому відсотку бездушності.
Я 20 хвилин намагалася вмовити пса підійти до мене, щоб розплутати. Все марно… Ближче метра він не дозволив наблизитися.
Не шановані мною кати, подивіться на наслідки своєї “роботи”! Ну як, подобається?” – пише вона у своєму дописі у Фейсбук.

Дівчина підозрює, що собаку намагались втопити. Тепер тварина боїться людей.

День журналіста розпочався не з привітань, а з людської байдужості та ганебної жорстокості.Цей пес зустрівся мене сьогодні на шляху до зупинки. Весь обмотаний канатом та в цилафановому пакеті (підозрюю, що його таким чином намагалися втопити).Цей світ багатий добрими людьми, але навіть вони не в змозі протидіяти тому невеликому відсотку бездушності.Я 20 хвилин намагалася вмовити пса підійти до мене, щоб розплутати. Все марно… Ближче метра він не дозволив наблизитися.Не шановані мною кати, подивіться на наслідки своєї "роботи"! Ну як, подобається?На жаль це не єдиний випадок. Таке трапляється щодня на наших очах, коли хтось знущається над тваринами. А найгіршим є те, що рано чи пізно ці знущання переростають в насилля над людьми.

Опубліковано Sofi Vasilevna Четвер, 6 червня 2019 р.

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
9м/с