3°

Рівненські новини

Рівнянка звинуватила відому стоматологічну клініку у насиллі над дитиною (+ФОТО)

У популярній медичній спільноті “Білі халати.Рівне” в мережі Фейсбук розгорівся скандал щодо однієї із рівненських стоматологічних клінік. Рівнянка Юлія Ящук звинуватила дитячий заклад “Only Kids” та її лікаря Інну Кравчук у застосуванні фізичного насилля щодо її 5-річної дитини.

На підтвердження своїх слів, жінка опублікувала фото доньки із травмами на тілі дитини.

Я залишила свою дитину один на один з лікарем, яка запевняла, що дуже любить дітей і знає, який підхід потрібен до них, щоб заспокоїти, а натомість застосувала фізичне насилля під час прийому, про що свідчать синці і садна на шиї та передпліччях доньки. Це гіркий урок для мене і травматичний досвід у житті моєї дитини, про що себе картаю…”, – розповідає Юлія Ящук.

Пост жінки відразу ж набрав шаленої уваги, за декілька годин там було кілька сотень лайків і близько двох сотень перепостів.

У коментарях чимало рівнян підтримало Юлію Ящук і теж пожалілися на поганий сервіс у даній клініці. Однак, справедливості ради, варто зазначити, що було чимало і тих, хто гарним словом відгукувався про лікарку Інну Кравчук та її клініку.

Однак, уже через декілька годин після публікації даного поста, адміністрація спільноти “Білі халати.Рівного” видалила його, після скарги самої Інни Кравчук. Яка до речі, за словами мами потерпілої дівчинки, відмовилася коментувати цей прикрий інцидент. Натомість вирішила піти саме шляхом блокування даного посту.

Це обурило рівнян, які почали у цій же групі публікувати свої пости на цю тему.

Зокрема, рівнянка Наталія Мона пише:

“Сьогодні трапилась жахлива ситуація, мама дитини, яка постраждала від лікаря, опублікувала пост. Мама не писала нічого лишнього, суто по ділу, але лікар відмовився прокоментувати ситуацію і замість того почала скаржитись на пост і добиватися його видалення. Що можна сказати про Інну Кравчук з “Only kids”??? Хіба невинна людина буде добиватися видалення інформації, якщо приховувати немає що???!!! Підло! Гадко! Низько!!!!”.

Видалення посту прокоментувала і сама Юлія Ящук.

“Сподівалась, що лікарка визнає свою провину, а ні, натомість відбувається блокування посту. Інно Кравчук, свій час я хочу присвячувати своїм дітям, а не на дублювання постів чи тяганину в правоохоронні органи. Справедливо буде, якщо батьки знатимуть і про такий ваш “підхід” до маленьких пацієнтів, прийматимуть своє рішення щодо обрання вас як лікуючого лікаря і не легковажитимуть здоров’ям психічним і фізичним своїх дітей і себе”, – додала жінка.

До слова, Юлія Ящук каже, що лікарка все таки пізніше їй зателефонувала і переконувала прийти ще раз, аби переконатися, що вона дійсно хороший лікар. Ніяких пояснень щодо синців лікар так і не надала.

“Зараз я не можу говорити з дитиною про похід до стоматолога, сьогодні йдемо до психолога…”, – додала Юлія Ящук.

Джерело: РН


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp