9°

Рівняни готові приймати дітей із зони бойових дій

Як повідомляє начальник служби у справах дітей Рівненської міської ради Андрій Міщеня, до служби у справах дітей звертається чимало сімей, які готові взяти й піклуватися про діток, які через війну залишися самі.

«Ми маємо перелік із щонайменше десяти сімей, які чекають, і у будь-який момент готові допомогти таким дітям, дбати про них,» – відзначив Андрій Міщеня.

У Рівному знайшов прихисток і 5-класник з Гостомеля. Він приїхав у наше місто один, але вже зараз перебуває у родинному колі. Саме тут знайшлася сім’я, яка взяла хлопчика до себе, аби дитина не почувалася самотньо, була оточена турботою й добротою.

Іще двоє дівчаток з Чернігова – 15 та 13 років – за допомогою рівненських служб таки змогли виїхати за кордон. Як розповів Андрій Міщеня, одна з них навчалася на Волині у військовому ліцеї, опікуни не змогли приїхати за нею, тож тітка привезла її до Рівного. Інша дісталася нашого міста у супроводі знайомої сім’ї, бо ж опікунка не змогла виїхати разом із нею за станом здоров’я. Вже тут оформлялися документи, аби дівчатка могли виїхати в іншу країну.

Джерело: Рівненські новини