8°

Рівняни можуть подати документи на субсидію до 30 вересня

30 вересня спливає дедлайн для подачі документів на призначення субсидію. Не пропустіть нагоду, щоб отримувати адресну державну соціальну допомогу.

Про це повідомляє ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Чи потрібно Вам готувати новий пакет документів? Просимо звернути увагу на це повідомлення тих громадян, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2020-2021 років:

– у грошовій безготівковій формі;

– за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

– без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Для призначення житлової субсидії на наступний період починаючи з травня 2021 року, Вам необхідно подати за місцем проживання новий пакет документів до 30 вересня 2021 року.

Перелік необхідних документів:

– Заява про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі – заява);

– Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі – декларація);

– довідки про доходи – у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо (якщо такі доходи неможливо підтвердити довідкою, до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру);

– копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);

– договір найму (оренди) житла (у разі наявності).

Заява та необхідні документи подаються через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг; поштою або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг ,,Портал Дія” (далі – Портал Дія), офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також інформаційні системи Мінсоцполітики (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) (у разі технічної можливості).