12°

Рівняни просять зупинку і світлофор на Костромській

Сьогодні до депутатського корпусу Рівнеради звернувся рівнянин Дмитро Вишневецький із проханням облаштувати пішохідний перехід на вулиці Костромській (неподалік перехрестя з вулицею Гагаріна).

Нещодавно неподалік згаданого перехрестя почав працювати великий супермаркет. Аби до нього дістатися, чимало громадян перебігають дорогу у невстановленому місці. Адже регульованого пішохідного переходу в цій частині вулиці Костромської немає.

– Потрібен світлофор, – зазначив Дмитро Вишневецький. – Не варто чекати, щоб хтось із людей потрапив під колеса авто. Адже рух на цій ділянці дуже жвавий, транспорту багато. Тому за дорученням від мешканців Костромської, прошу в міської влади облаштувати тут пішохідний перехід, острівки безпеки і встановити світлофор. Крім того, нещодавно через Костромську запустили маршрутку, тож є потреба облаштувати зупинку, чи хоча б тимчасовий знак.

Як повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк, наступного тижня міські чиновники зустрінуться з представниками торгової мережі, яка має такий же супермаркет і поблизу Луцького кільця. На ній обговорять питання облаштування переходів.