15°

Рівнянин завоював другу медаль на чемпіонаті світу

Україна уперше в історії завоювала медаль чемпіонату світу у плаванні на відкритій воді. «Бронзу» на дистанції 5 км здобув Михайло Романчук. Перше місце дісталось представнику Німеччини, а друге – Італії.

Дворазовий призер Олімпійських ігор-2020 з плавання в басейні – українець Михайло Романчук – уперше в кар’єрі виступив на чемпіонаті світу на відкритій воді. До цього він жодного разу не брав участі в міжнародних змаганнях у цій дисципліні. Це була перші такого виду змагання з дистанцією 5 км.

Це вже друга медаль Романчука на цьому чемпіонаті світу. Раніше він завоював першу в кар’єрі “бронзу” на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp