8°

Рівнянин здобув для України першу срібну медаль на Олімпіаді в Токіо

На Олімпійських іграх у Токіо, в фіналі запливу чоловіків на 1500 метрів вільним стилем срібну нагороду отримав рівнянин Михайло Романчук, поступившись американському плавцеві.

Як повідомляється в офіційному звіті Токійського оргкомітету Олімпіади в мікроблозі Твіттер, у фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

“Золото” виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль завоював Михайло Романчук.

“Бронзу” завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке дістався фінішу з результатом 14:39:65, Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Фролов фінішував восьмим.

Для України це перша срібна медаль на цих Іграх. До цього українські спортсмени завоювали п’ять бронзових нагород.

Нагадаємо, це вже друга медаль Михайла Романчука на Олімпійських іграх у Токіо. На дистанції у 800 метрів він здобув бронзу.