19°

погода у Рівному

Родина з 17-ма дітьми просить про допомогу у боротьбі з раком

Ця дівчина з’явилась в дитячому онковідділенні якось непомітно. Не одразу навіть було зрозуміло, що в неї онкологія.

Юлічка завжди спокійна і ніколи не плаче. Дуже довго було відчуття, що Юля у лікарні випадково, на короткий термін. Біля неї ніхто не бігає, вона сама себе обслуговує, тому здається, що і хвороби немає. На жаль, вона є… Лише з часом всі дізналися, що ця тендітна дівчинка, яка на вигляд має не більше 14 років, бореться з раком лімфовузлів.

Юля не часто присутня на творчих заняттях. Бо навіть якщо вона сама не під крапельницею, то завжди знаходиться біля якоїсь дитини, яка перебуває під крапельницею. “Ангел” – так називає Юлю її лікар з дитячого відділення.

Ніжність і любов до дітей буквально накриває всіх, хто опиняється біля Юлі, так само, як і її готовність всім допомогти.
Крім такої особливої поведінки Юлічка ще привертає увагу перукою. Дівчина так і не змогла змиритися з втратою волосся і завжди носить перуку.

Хоч на вигляд Юля ще зовсім підліток, вона вже вчиться в училищі, здобуває професію медсестри – їй нещодавно виповнилось 18 років. Дівчину перевели в обласну клінічну лікарню, де проходять лікування дорослі пацієнти.

Досі родина дівчини не зверталась за допомогою, хоча коштів вкрай не вистачає. В сім’ї виховують аж 17 дітей!

Але зараз Юля проходить блок важкої хіміотерапії у відділенні для дорослих. Там фінансування набагато гірше, ніж в дитячій лікарні. Потрібно купувати багато ліків та розхідників.

Тому благодійний фонд просить про допомогу – треба розрахуватись за хіміотерапію, мати запас коштів для можливих ускладнень та оплатити дороговартісне обстеження в столиці після хімії. Йдеться про суму 10-15 тисяч гривень.

Історія Юлі на сайті благодійного фонду “Скарбниця Надії”.

Координатор – Мар’яна Рева (098) 45 25 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва для Нагорної Юлії

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – Добровільна пожертва для Нагорної Юлії

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком