23°

Російська пропаганда поширює фейки про поділ України: Рівненщину “забере” Італія

Російська пропаганда продовжує поширювати фейки про війну в Україні. Цього разу окупанти заявили, що Захід планує розділити країну між собою.

За даними Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, російські ЗМІ поширюють інформацію про те, що Рівненську область забере Італія, Чернігівську – Німеччина, Сумську – Канада, а Харківську – США.

Ця інформація є відвертою брехнею. Жодна із сусідніх з Україною держав, окрім росії, не має територіальних претензій до України.

Фейкороби перекрутили інформацію про відновлення України, яку підготувала американська некомерційна дослідницька організація RAND Corporation. У документі оцінюються масштаби реформ та реконструкції повоєнної України в економічному плані, у галузі безпеки, гуманітарній та соціальній сферах.

Жодних згадок про «розділ України між західними країнами» документ не містить. Просто різні країни братимуть шефство над різними зруйнованими росією регіонами.

Це лише один із прикладів того, як російська пропаганда намагається дестабілізувати ситуацію в Україні та підірвати довіру до Заходу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp