22°

Російські спецслужби отримали дані діючих та колишніх учасників ООС (АТО), – СБУ

Джерело: ВСЕ

Управлінням СБ України в Рівненській області отримані відомості, що представники спеціальних служб Російської Федерації частково володіють інформацією про персональні дані діючих та колишніх учасників ООС (АТО).

Ці дані співробітники прикордонної служби ФСБ РФ використовують, під час перевірки громадян України, які виїжджають до Російської Федерації.

При цьому, СБУ фіксуються випадки кримінального переслідування учасників ООС (АТО) з боку російських спецслужб шляхом фабрикування кримінальних справ стосовно наших співвітчизників. Крім того, представники країни-агресора можуть змушувати учасників ООС (АТО) до проведення розвідувальної діяльності, брати участь в диверсійних та інших дестабілізуючих заходах.

Управління СБ України в Рівненській області звертається до діючих і колишніх учасників ООС (АТО) із проханням бути пильними та утриматися від поїздок до Російської Федерації.

У разі ж отримання вербувальної пропозиції від представників російських спецслужб негайно звертатися за телефоном гарячої лінії УСБУ в Рівненській області:
 (0362) 678-606, (0362) 62-43-43.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до частини 2  статті 111 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності громадяни України, якщо вони на виконання завдання іноземної сторони чи її представника не вчиняли ніяких дій і добровільно повідомили органам СБ України про свій зв’язок з іноземними спеціальними чи правоохоронними органами.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp