19°

Російські війська розмістили ракетні комплекси на території Білорусі дуже близько від кордону з Україною

Російські війська розмістили оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер-М” у Білорусі на відстані 50 км від кордону України, а поблизу російсько-українського кордону укріплюють позиції. 

“Зростає загроза завдання ракетних та авіаційних ударів по об’єктах нашої держави з території Республіки Білорусь. Агресор перемістив дивізіон ОТРК “Іскандер-М” до Брестської області на відстань до 50 кілометрів від державного кордону України”, – Генштаб ЗСУ.

Підрозділи Збройних сил Білорусі продовжують прикривати ділянки білорусько-українського кордону в Брестській і Гомельській областях РБ, це волинський і поліський напрямок.

На сіверському напрямку противник України продовжує проведення заходів з метою посилення прикриття українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях РФ та недопущення перекидання українських військ на інші напрямки. 

Відзначено інженерне обладнання позицій в районах міжнародного автомобільного пункту пропуску “Погар” та населеного пункту Случовськ Брянської області.