5°

Російські війська шукають способи вийти з позиційної війни

За даними експертів Інституту вивчення війни (ISW), російські окупаційні війська намагаються компенсувати удари українських дронів, щоб вийти з позиційної війни.

Вони вказують, що українські війська завдають ударів по всіх скупченнях сил, більших за батальйон, навіть у ближньому тилу. Також вони націлюються на невеликі російські групи з однієї-двох піхотних рот і 10 бронемашин за допомогою безпілотників, не дозволяючи російським військам навіть досягти українських передових оборонних рубежів.

Єдиним рішенням російських військ досі була атака 10-20 зігнаних піхотинців з бронетехнікою, яка підтримувала їх на “екстремальній” відстані позаду піхоти.

Російські блогери підкреслюють, що російським військам необхідно як отримати непряму вогневу перевагу над українськими військами, так і модернізувати російське командування і управління, щоб вийти з позиційної війни.

Наразі немає жодних ознак того, що російське військове командування суттєво покращило будь-яку з цих виявлених проблем на оперативному рівні, необхідному для прориву позиційного фронту. Однак нещодавно російські війська довели свою здатність досягати незначних тактичних успіхів під час інтенсивних наступальних дій.

Крім того, зважаючи на серію ракетних ударів по Україні, ISW наголошує, що Росія, ймовірно, намагається придбати більше балістичних ракет з-за кордону, в тому числі з Ірану та Північної Кореї.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp