18°

Росія отримала від Ірану безпілотники

Росія отримала від Ірану “сотні” безпілотників, які можуть бути використані під час її повномасштабного вторгнення в Україну – попри заклики Вашингтона до Тегерана не робити цього. Про це в п’ятницю повідомила агенція АР з посиланням на дані західної розвідки.

Наразі невідомо, чи почала росія використовувати іранські безпілотники проти українських цілей, але, стверджують представники розвідувальних кіл, дрони працюють і готові до використання.

Інформація про отримання росією іранських дронів з’явилася в момент, коли США і ЄС намагаються реанімувати Іранську ядерну угоду 2015 року, яка обмежувала ядерну програму Тегерана в обмін на зняття санкцій.

Противники угоди кажуть, що скасування санкцій проти Тегерана може дозволити росії посилити свої військові дії в Україні та обійти обмеження, накладені після початку повномасштабного вторгнення, зокрема шляхом переправлення нафти та інших продуктів через Іран.

Поставши перед економічними санкціями та обмеженнями ланцюгів постачання через вторгнення в Україну, росія все частіше звертається до Ірану як до ключового партнера та постачальника зброї.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp