12°

Росія планує цього року збільшити армію на 400 тисяч людей

Росія планує цього року збільшити армію на 400 тисяч людей. У 2022 році окупантам, ймовірно, вдалося призвати понад 500 тисяч осіб. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на дані Федеральної служби статистики та співбесідників, знайомих з планом призову в РФ.

Bloomberg, посилаючись на дані Федеральної служби статистики, повідомляє, що чисельність російської армії минулого року збільшилась приблизно на 400 тисяч людей. Як повідомляє агентство, ймовірно, армія РФ поповнилася на 500 тисяч.

Крім того, за словами співбесідників Bloomberg, знайомих з планом Кремля, Росія планує призвати ще 400 тисяч контрактників цього року, оскільки Путін готується до тривалої війни проти України.

Загальна чисельність російської армії, як повідомляло Міноборони РФ, планують збільшити до 1,5 мільйона з 1,15 мільйона до 2026 року.

Агентство наголошує, що прагнення Путіна розширити Збройні сили Росії посилює дефіцит робочої сили, оскільки війна проти України залучає до армії сотні тисяч працівників з інших секторів економіки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp