11°

Росія прагне не лише залишити українців без світла і тепла, але й ізолювати один від одного, залишивши без зв’язку, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявляє, що Росія прагне не лише залишити українців без світла і тепла, але й ізолювати один від одного, тому щодо збереження зв’язку плануються додаткові рішення. Про це він заявив у своєму вечірньому зверненні.

Зеленський повідомив, що на засіданні Ставки верховного головнокомандувача у четвер окрему увагу було приділено системі зв’язку.

“Що б не планували терористи, маємо зберегти зв’язок. Росія хоче, щоб українці не просто опинились без світла і тепла, терористи хочуть ізолювати нас один від одного і зробити так, щоб ми не відчували один одного. Тому це фундаментальне питання і щодо цього питання будуть ще додаткові рішення. Готуємо їх”.

Президент також повідомив, що на засіданні Ставки розглядали ситуацію на передовій.

“Як би не було складно, на всіх напрямках тримаємо ключові рубежі. Наші хлопці хоробро обороняються. Є напрямки, на яких готуємо просування вперед. Фіксуємо, як окупанти намагаються перекидати додаткові сили. Робимо все, щоб відмінусувати ці їхні сили”, – розповів Зеленський.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp