21°

Росіяни забрали життя захисника з Рівного – старшого лейтенанта Олега Гаврилюка, сьогодні пройде прощання з Героєм

Війна забрала життя 56-річного рівнянина Олега Гаврилюка.

“У нього були золоті руки. Він міг зробити все. Залюбки щось ремонтував, прагнув все робити своїми руками,” – розповідає про Олега Гаврилюка його син Ярослав.

Усе своє професійне життя 56-річний рівнянин Олег Гаврилюк провів за кермом автівки. І це мало кого дивувало, бо ж з машинами завжди був на “ти”. А коли у перші дні війни пролунав дзвінок із військкомату, він не став ховатися…

“Повістки йому не було. Зателефонували раз із військкомату, мовляв, ви треба. Тато не відмовився. А вже другий дзвінок — це був виклик на навчання,” – пригадує Ярослав.

Син зустрівся з батьком, коли той їхав зі Львова до Десни на Чернігівщині. Позитивно налаштований, усміхнений Олег був упевнений, що все скоро закінчиться і він побачить та обійме своїх рідних. Це було за півтора тижні до того фатального дня. 17 травня рано вранці ворог завдав ракетних ударів по селищу Десна – тоді ж обірвалося життя заступника начальника навчального курсу Індивідуальної підготовки з морально-психологічного забезпечення школи танкістів старшого лейтенанта Олега Гаврилюка.

Без чоловіка залишилася дружина Ірина, без батька двоє дітей Ярослав та Анастасія. Не побачить дідусь ненароджених внуків, яких він так довго чекав і хотів.

Віддати шану Герою рівняни зможуть сьогодні, 24 травня, об 11.00 у Покровському соборі. Поховають його на кладовищі “Нове”.