14°

Рятувальники Рівненщини отримали техніку від німецьких партнерів

Рівненщина отримала цінну допомогу від німецьких друзів: вантажний автомобіль марки Mersedes Daimler Chrysler 970.21 Gerdtewagen Atemschutz та пожежно-технічне обладнання.

Передачу здійснила делегація Асоціації пожежної охорони землі Рейнланд-Пфальц Федеративної Республіки Німеччина під час робочого візиту до Рівненщини.

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль висловив щиру подяку представникам Асоціації пожежної охорони землі Рейнланд-Пфальц, а також німецькому заводу Verallia Deutschland AG, які об’єднали зусилля для збору та доставки цієї допомоги.

“В умовах російської агресії для нас вкрай важливо відчувати підтримку з боку закордонних партнерів, адже це значно посилює нашу безпекову складову”, – підкреслив очільник області.

Новий вантажний автомобіль з обладнанням буде направлений до однієї з частин ДСНС в Рівненській області, а саме до села Зоря, на підприємство компанії Verallia Ukraine. Це суттєво посилить матеріально-технічну базу рятувальників та допоможе їм ще ефективніше виконувати свою важливу роботу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp