27°

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС провели навчання Національної гвардії України

02 вересня на базі ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено підготовку позаштатної пожежної команди військової частини 3045 Національної гвардії України.

Підготовка проводилась у декілька етапів, під час теоретичної частини рятівниками було доведено основні вимоги пожежної безпеки на військових об’єктах та правила гасіння пожеж у різних за призначенням будівлях та спорудах. Під час навчань були ретельно обговоренні питання взаємодії в/ч №3045 з рятівниками ДПРЗ-2 під час ліквідації надзвичайних ситуацій, як на території військової частини так і на об’єктах Рівненської АЕС. Практична частина навчань включала в себе гасіння змодельованого вогнища первинними засобами пожежогасіння. Також у ході проведення занять, військовослужбовців ознайомили з особливостями несення служби в пожежно-рятувальній частині, розпорядком дня, продемонстровано можливості пожежно-рятувальної техніки та аварійно-рятувального обладнання.

Як розповів керівник навчань – начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту в/ч 3045 метою проведення заходу була перевірка готовності позаштатної пожежної команди військової частини, щодо виконання ними своїх обов’язків під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp