Сьогодні у Рівнераді – бюджетна комісія | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-04-2018  12:03
Сьогодні у Рівнераді – бюджетна комісія

17 квітня о 14-30, в 410 каб. (вул. Соборна, 12А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії О. Карпяк).

Порядок денний

1.     Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність суб’єктів господарювання комунальної власності м. Рівне” та Переліку інформації про діяльність суб’єктів господарювання комунальної власності м. Рівне, яка підлягає обов’язковому розміщенню на офіційному веб-сайті Рівненської міської ради” (М. Бляшин)

2.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про відзначення Міжнародного дня сім’ї у м. Рівне” (О. Чубай)

3.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про звернення до Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо запобігання знищенню екстренної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстренної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік” (О. Ковалець)

4.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про визначення балансоутримувача парків, скверів та зелених зон міста Рівного” (Я. Сахнюк)

5.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про зміни до бюджету міста Рівного на 2018 рік” (В. Шульга)

6.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 11 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Чадюку В’ячеславу Сергійовичу” (Н. Поліщук)

7.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 108” (Н. Поліщук)

8.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання матеріальної допомоги Кучеріну М. Л на лікування” (В. Іськів)

9.     Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання матеріальної допомоги Шуманському В. С. на лікування його батька Шуманського С. І.” (О. Дзецько)

10.  Різне:

11.   Про розгляд інформації Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Перелік земельних ділянок, які передані в постійне користування управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту для будівництва нових спортивних майданчиків (та їх планова специфікація). (С. Шевчук)

12.  Інформація Управління соціального захисту населення щодо внесення змін і доповнень до Комплексної міської соціальної програми “Турбота” на 2016-2020 роки” (В. Мельник)

13.  Про розгляд інформації Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій (Звіт по Інвестиційній програмі міста Рівного на 2017 -2020 роки) (Р. Ширко)

14.  Про розгляд інформації Управління економіки міста (Звіт про хід виконання Програми енергозбереження та енергоефективності міста Рівного на 2015 — 2019 роки за 2017 рік) (М. Кирея)

15.  Про розгляд інформації Управління охорони здоров’я (Звіт про хід виконання Програм) (В. Іськів)

16.  Про розгляд інформації Управління земельних відносин (Інформація щодо Регіональної програми розвитку земельних відносин) (С. Таргоній)

17.  Інформація Управління земельних відносин щодо самостійно зайнятих ділянок в районі вулиць Млинівської, Михайла Старицького, Білої. (С. Таргоній) — На виконання протокольного доручення – до відома.

18.  Інформація Управління містобудування та архітектури. (В. Мельник) – На виконання протокольного доручення – до відома.

19.  Інформація управлінь Рівненської міської ради по заробітній платі – На виконання протокольного доручення – до відома.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с