21°

Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

4 грудня о 14:00 год. в 410 каб. (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

1.        Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів. (Самчук В.Г. – начальник Управління державного архітектурно-будівельного контролю)

2.        Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Рівненської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 30.11.2015 № 6. (організаційний відділ)

3.        Про надання Комунальному Рівненському шляхово-експлуатаційному управлінню автомобільних доріг дозволу на укладання договорів з Публічним акціонерним товариством «УкрСиббанк». (Сахнюк Я.О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

4.        Про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області новозбудованих зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж кварталу малоповерхової житлової забудови на вул. Данила Галицького у м. Рівному. (Кушнір С.О. – начальник Управління капітального будівництва)

5.        Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06.07.2017 № 2991 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік», (що стосуються Управління освіти). (Харковець В.С. – начальник Управління освіти)

6.        Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06.07.2017 № 2991 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік», (що стосуються Управління забезпечення надання адміністративних послуг). (Шигорева Ю.С. – начальник Управління забезпечення надання адміністративних послуг)

7.        Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06.07.2017 № 2991 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік», (що стосуються Управління охорони здоров’я). (Іськів В.І. – начальник Управління охорони здоровя)

8.        Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06.07.2017 № 2991 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік», (що стосуються Управління культури і туризму). (Максименко Т.А. – начальник Управління культури і туризму)

9.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Кавказькій, 6 Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Кавказьке» (на земельній ділянці знаходиться нерухомого майна. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

10.   Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «Лермонтова, 5А» земельної ділянки на вул. Лермонтова, 5А, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

11.   Різне.