Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-02-2018  10:22
Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

5 лютого  о 14:00 год. в 410 каб. (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

1.        Про погодження обслуговуючому кооперативу «ЗВ» заяви про наміри. (Кирея М. І. –  начальник Управління економіки міста)

2.        Про надання дозволу на списання майна, яке перебуває на балансі Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради шляхом ліквідації. (Миронюк В. М. – начальник Управління транспорту і зв’язку)

3.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок ПрАТ «Рівнеобленерго» на вул. Будівельників, 2 б (на земельних ділянках знаходяться об’єкти передачі електричної та теплової енергії). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

4.        Повторний розгляд. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кавказькій, 32-Б, цільове призначення якої змінюється, ТзОВ «Ажур» ЛТД (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

5.   Різне.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
8м/с