Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-04-2018  10:05
Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

2 квітня о 14:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства Рівненської міської ради. 

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

1.        Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів. (Паладійчук С. Б. – секретар міської ради)

2.        Повторний розгляд. Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів. (Стасюк В. П. – заступник начальника державного архітектурно-будівельного контролю)

3.        Про прийняття в комунальну власність міста Рівне квартир. (Марщівська Н. В. – начальник відділу обліку та розподілу житла)

4.        Про внесення змін та доповнень до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4980 (зі змінами та доповненнями). (Кирея М. І. – начальник Управління економікою міста)

5.        Про погодження фізичній особі Гайдайчук Людмилі Євгеніївні заяви про наміри. (Кирея М. І. – начальник Управління економікою міста)

6.        Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік». (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

7.        Про внесення змін в рішення Рівненської міської ради від 02.04.2013 № 2873 «Про затвердження порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Рівного». (Мельник В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)

8.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування РОВКПВКГ «Рівнеоблводоканал» земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола, 78 (вільна від забудови земельна ділянка)  (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

9.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ПрАТ «Рівнеобленерго» на вул. Скрипника (вільна від забудови земельна ділянка). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

10.   Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Корольова, 27 ППФ «Укравтотехпром» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

11.  Різне.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
3м/с