19°

Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

23 липня 2018 року, о 14:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії – Н. Поліщук).
Засідання відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-А, 4 поверх, каб. 410.

Орієнтовний порядок денний
засідання постійної комісії з питань міського господарства

1) Про звернення депутатів Рівненської міської ради до Верховної Ради України щодо законопроектів від 15.03.2018 № 8124 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» та від 20.11.2017 № 7266-1 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». (Мельник В. В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
2) Про надання ТзОВ «Рівненський Молодіжний Жилий Комплекс» згоди на укладення договору суборенди земельної ділянки в районі вулиць Гайдамацької та Гагаріна. (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
3) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бандери 33» земельної ділянки на вул. Степана Бандери, 33 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
4) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Гетьмана Мазепи» земельної ділянки на вул. Гетьмана Мазепи, 20 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
5) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТзОВ «Руслана Плюс» на вул. 16 Липня, 59 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
6) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Степана Бандери, 30-Б та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
7) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Князя Острозького, 8-В та передачу її в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
8) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Корольова, 21 та передачу її в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
9) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Євгена Коновальця, 8 та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
10) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кобзарській, 17-А та передачу її в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
11) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Соборній, 225-К та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
12) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка Грушевського, 38-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
13) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Льонокомбінатівській, 9-Б та передачу її в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
14) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Макарова, 46-В та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
15) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Макарова, 42-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
16) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Волинської Дивізії, 5-А та передачу її в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
17) Різне.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp