Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-08-2017  10:28
Сьогодні у Рівнераді відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

14 серпня о 14:00 год. в 410 каб. (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

 1. Про внесення змін до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015 – 2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4980. (Бляшин М.С., Довжаниця О.К. – депутати Рівненської міської ради 7 скликання, Управління економіки міста)
 2. Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за І півріччя 2017 року. (Шульга В.О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 3. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2017 рік. (Шульга В.О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 4. Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06 липня 2017 року № 2991 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік» (Шульга В.О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 5. Про внесення змін до переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 06.07.2017 року № 2991 (Сахнюк Я.О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)
 6. Про надання згоди на списання з балансу КП «Спецкомбінат- ритуальна служба» основних засобів. (Сахнюк Я.О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)
 7. Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 22.11.2006 № 317 «Про затвердження Стратегічного плану економічного розвитку міста Рівного».  (Кирея М.І. – начальник Управління економіки міста)
 8. Про внесення змін до Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 06.12.2012 № 2629 (із змінами). (Кирея М.І. – начальник Управління економіки міста)
 9. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області позамайданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації на вул. Павлюченка. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 10. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області позамайданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації в районі вулиць Макарова та Пржевальського. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 11. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області позамайданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації на вул. Міцкевича, 130. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 12. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області позамайданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації на вул. Клима Савури, 14-А. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 13. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області поза майданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації на вул. Соборна, 285-а. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 14. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області позамайданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації на вул. Володимира Мономаха, 117. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 15. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області позамайданчикових мереж зовнішнього водопостачання та мережі зовнішньої каналізації на вул. Соборна, 348-В. (Мельник В.В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 16. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Данила Галицького, 5 ЖКП «Галицьке» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно).  (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Лесі Українки, 5 Об’єднанню «Вояж» співвласників шестиквартирного житлового будинку № 5 по вул. Л. Українки м. Рівне (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Словацького, 10 КЗ «Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг» Рівненської обласної ради (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
 19. Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 16 березня 2017 року № 2527 “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення Товариству з обмеженою відповідальністю “Рівнетеплоенерго” в оренду земельних ділянок, на яких знаходяться об’єкти нерухомого майна”. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
 20. Різне.
Мета:


Читайте також:12C°
9м/с