Сьогодні у Рівному представлять ескізний проект «Маленького Версалю» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-04-2018  9:33
Сьогодні у Рівному представлять ескізний проект «Маленького Версалю»
Сьогодні, 3 квітня у Рівному представлять ескізний проект «Маленького Версалю», який за кошти Європейського союзу постане у центральному парку міста.  «Маленьким Версалем» у Рівному охрестили архітектурний комплекс, який буде збудований в рамках реалізації проекту «Таємничі підземелля Рівного», що буде профінансований за кошти Європейського Союзу.
Сьогодні, о 15.00 у залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради, представникам ЗМІ, буде представлено концепцію ескізного проекту цього архітектурного комплексу, а також міським головою буде урочисто підписано контрактні документи з Європейським Союзом.
Нагадаємо, на реалізацію грантового проекту «Таємничі підземелля Рівного» буде спрямовано 500 тисяч євро, 90 % коштів надасть Європейський Союз, а 10 % має бути виділено з міської скарбниці. В результаті реалізації проекту, місто Рівне отримає атракційну візитівку європейського рівня.
У таємничих підземеллях Рівного, пам’ятці архітектури місцевого значення, постануть дві атракційні інтерактивні квест-кімнати. Фундаменти древніх мурів накриють археологічним вікном з вмонтованою системою світло-звукового шоу.  Таким чином, рівняни та гості міста щовечора спостерігатимуть за древньою археологією, яка переливатиметься різними кольорами під звуки класичної музики.
Цей унікальний туристичний об’єкт, має бути збудований і підготовлений до експлуатації за найближчі 24 місяці.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с