17°

Сьогодні в Апеляційному суді журналістка Інна Білецька оскаржуватиме рішення суду, яке змушує її спростовувати інформацію про активіста Давида Ніколаєва

29 листопада о 12.30 Апеляційний суд Рівненської області розглядатиме апеляцію Інни Білецької на рішення суду першої інстанції за позовом Давида Ніколаєва.  Суд зобов’язав журналістку спростувати її коментар на Всеукраїнському телеканалі.

Йдеться про коментар телеканалу «24» в сюжеті про «захоплення» готелю «Козацький» у лютому 2016-го. Журналісти телеканалу спробували з`ясувати ким є так звані представники «Революційних правих сил», які засіли в готелі з вимогою змінити прем`єра, перезавантажити владу і натякали про можливість третього Майдану. Відомі у Рівному Ніколаєв і Українчук були серед них. Аби дізнатися хто ці люди журналісти телеканалу «24» зателефонували колезі з Рівного Інні Білецькій. Телефонна розмова вилися в такий коментар, який і став приводом для позову:

«Люди, які замішані у великій кількості, ну, таких м’яко кажучи напівкримінальних ситуацій. Одна з останніх ситуацій, це була історія, коли голову профспілки Миколу Шершуна, люди в балаклавах запхали в смітник. Власне я була там на цій події. Я бачила, як там були присутні Любов Українчук і Давид Ніколаєв. А Давид Ніколаєв, якоїсь особливої активної участі в подіях на Майдані взагалі не приймав. Чули про поїздки в АТО, про мародерство в АТО. Чули про те, що цю людину пов’язують з роботою незаконних копачів бурштину», – розповіла Інна Білецька журналістам телеканалу. 

Детальніше про цю ситуацію на сайті “4 влада”.