12°

Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету Рівнеради

листопада о 12-00, в каб.410 (вул.Соборна, 12А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії О. Карпяк).

Порядок денний

 1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради № 1928 від 24 листопада 2016 року “Про продаж Товариству з обмеженою відповідальністю “РІФ” земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Михайла Старицького, 21 як власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна” (Н. Поліщук)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Київська, 81-А власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Базильчук Тамарі Юріївні”. (Н. Поліщук)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 420-В Бережній Лілі Миколаївні”.  (Н. Поліщук)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду ТОВ “Рівненський МЖК” земельної ділянки в районі вулиць Гайдамацької та Гагаріна (вільна від забудови земельна ділянка) і затвердження величини втрат сільськогосподарського виробництва” (С. Таргоній)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Рівному Рівненської області, цільове призначення якої змінюється, затвердження втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва та надання дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття та перенесення родючого шару грунту громадянці Хоменко І. І.” (С. Таргоній)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Рівному Рівненської області, цільове призначення якої змінюється, затвердження втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва та надання дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття та перенесення родючого шару грунту громадянці Ілліч О. А.” (С. Таргоній)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Положення про Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради в новій редакції” (Д. Наумов)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до міської Програми “Діти Рівного” на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Рівненської міської ради від 06.12.2016 № 2133”(В. Іськів)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу Рівненському зоологічному парку загальнодержавного значення на списання з балансу транспортного засобу, шляхом продажу” (О. Павлюк)
 10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на списання з балансу Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення основних засобів” (О. Павлюк)
 11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про зміни до бюджету міста Рівного на 2017 рік” (В. Шульга, начальники управлінь)
 12. Різне.