16°

Сергій Князєв: Відновлену на Рівненщині військову техніку використовуватимуть для боротьби з ворогом на сході

Про це Голова Національної поліції України повідомив 9 серпня під час випробування трьох відновлених машин на Рівненському військовому полігоні.

Ініціював ремонт занедбаної військової техніки Сергій Князєв Голова НПУ в період, коли очолював поліцію Рівненщини. І завершив роботи нинішній начальник обласної поліції Валерій Самчук. Техніці, від якої лишилися лише корпуси, поліцейські дали друге життя і зробили три повноцінні бойові машини.

Роботу відновленої техніки особисто проінспектував Сергій Князєв. Під його керівництвом було проведено заняття з вогневої підготовки. Поліцейські спільно з військовими демонстрували вправність стрільби з кулемета Калашникова танкового, кулемета Калашникова модернізованого, ручного протитанкового гранатомета РПГ-7 та автомат АК-74.

Крім того, оновлені військові машини поліцейські випробували й на бездоріжжі.

Випробування пройшли за участі губернатора Рівненщини, представники місцевого самоврядування та голови апеляційного суду.

Після успішного випробовування військової техніки Голова Національної поліції подякував водіям-механікам, які відновлювали машини.

“Ця техніка використовуватиметься для боротьби з російською агресією”, – підкреслив Сергій Князєв.

Інформує Департамент комунікації Національної поліції України