11°

погода у Рівному

Шахраї в Рівному здають квартиру на Соборній

У Рівному шахраї здають квартиру на Соборній

Шахраї просять передплату за квартиру, а потім зникають.

“Добрий вечір. Можливо хтось впізнає цю особу. На ОЛХ вчора було розміщене оголошення про оренду квартири. Соборна 26, 3600 коштує. Власниця пише, що в селі знаходиться у мами, немає зв’язку і приїде тільки в середу. Просить за бронь передплату. Після цього звичайно видаляє повідомлення і справу зроблено! Не ведіться! Це шахраї. Можливо хтось впізнає цю особу”.

Поліцейські радять аби уникнути шахрайства при оренді квартири

1.  Перевіряйте всі наявні документи на орендовану квартиру. Зверніть увагу на форму власності, кількість власників. Уточніть, чи всі вони згодні на здачу квартири в найм.

2.  Постарайтеся перевірити історію квартири, що здається. Пробийте адресу на сайтах оголошень про нерухомість, щоб зрозуміти, як давно шукають орендарів. Можливо, вдасться знайти відгуки про власників.

3.  Домовляйтеся про повний розрахунок за квартиру тільки в момент заїзду. Якщо власники наполягають на заставі або передоплаті – внесіть мінімально можливу суму.

4.  При добовій оренді не сплачуйте заставу або завдаток на карту. Пам’ятайте, що передоплата за ненадані послуги підвищує шанси шахраїв. Перевіряйте фотографії житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об’єкту.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp