19°

“Шахтар” готовий власним літаком евакуювати з Китаю українку та її собаку

Джерело: УНН

Футбольний клуб “Шахтар” готовий евакуювати з Китаю українку Анастасію Зінченко та її собаку Мішу, а також решту співвітчизників, які досі перебувають в країні. Про це повідомив капітан “Шахтаря” Андрій Пятов, передає УНН із посиланням на пресслужбу клубу.

Пятов повідомив, що команда дізналась про дівчину, яка залишилась в Ухані через собаку, після гри з “Бенфікою”.

“Бенфіці” вирішальний гол забив Вітя Коваленко — він же з Херсона, як і ця дівчина — Настя Зінченко. Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Рінатом Ахметовим. Обговорили гру, і президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, щоб забрати Настю і інших українців з Китаю. Домовилися, що якщо в цьому буде необхідність, то клуб готовий відправити наш клубний літак за рештою в Ухані українцями”, — повідомив Пятов.

Відзначимо, що на своїй сторінці в Instagram Анастасія Зінченко виклала скрін повідомлення, де зазначено, що рішення про евакуацію, в якій буде задіяно літак “Шахтаря”, уже прийнято за участі Президента України та керівництва ФК. 

Нагадаємо, що раніше українка Анастасія Зінченко повідомила, що не евакуювалася з іншими громадянами України з китайського міста Ухань через те, що не змогла забрати собаку.

Як раніше повідомлялося в УНН, дівчині не вдалося знайти відкриту ветеринарну клініку в Ухані для оформлення необхідного пакету документів на собаку Мішу.

Також нагадаємо, що з Китаю не евакуювали трьох українців.