21°

Щоденна підбірка новин світу цифрових технологій за 13.05.2020

Twitter дозволив всім працівникам працювати з дому

Керівниця відділу кадрів Twitter Дженіфер Крісті в своєму блозі повідомила, що компанія вирішила дозволити всім бажаючим працівникам працювати з дому:

«Twitter був однією з перших компаній, яка через COVID-19 почала працювати за моделлю, коли співробітники працюють з дому, але ми не очікуємо, що станемо одними з перших, хто повернеться в офіс», – написала вона.


Енергію атомних станції хочуть використати для дата-центрів

Виконувачка обов’язків міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що уряд дійсно розглядає можливість використання потужностей атомних станцій для роботи “дата-центрів”.
Вона пояснила, що це стало нагально через різке падіння попиту на електроенергію на тлі карантину та скорочення виробництва. Але, за словами пані Буславець, пропозиції про таке використання АЕС надходили і раніше.

“До “Енергоатому” ще восени зверталися потенційні інвестори з пропозицією на 800 МВт потужності інвестувати в такий дата-центр (або центр обробки даних), для того, щоб у компанії була можливість реалізовувати надлишкову енергію”, – заявила урядовець на брифінгу в середу.

На початку травня у соцмережах оприлюднили доручення за підписом пані Буславець, у якому йшлося про те, щоб “Енергоатом” розглянув можливість “проєкту майнінгу криптовалют з метою забезпечення додаткових ринків збуту електроенергії, виробленої атомними станціями”.
Тоді багато хто з оглядачів сприйняли це як фейк або жарт.

Зміни в розкладі оновлень для Windows 10

Microsoft оголосила, що з цього місяця компанія призупинить всі необов’язкові оновлення для Windows 10. Оскільки все більше людей працюють вдома, вкрай важливо, щоб їх пристрої залишалися надійними, і тому Microsoft припиняє необов’язкові оновлення для пристроїв Windows, щоб сфокусуватися на безпеці.

«Ми вивчили ситуацію в галузі суспільної охорони здоров’я і зрозуміли її вплив на наших клієнтів. У відповідь на ці проблеми ми ввідамо пріоритетну увагу оновленням безпеки», — повідомили в Microsoft. Це рішення поширюється на всі версії Windows і Windows Server.

Водночас Microsoft продовжить випускати «оновлення по вівторках» (Patch Tuesday, категорія B), які як раз усувають уразливості, пов’язані з безпекою. В останньому такому оновленні (KB4556799), яке було випущено вчора для Windows 10 версій 1909 і 1903 році, підвищено безпеку браузерів Internet Explorer і Microsoft Edge, а також підвищено безпеку при використанні Microsoft Xbox і продуктів пакету Microsoft Office.

Apple повертається до нормального режиму роботи

Згідно з даними видання Bloomberg, компанія дозволила важливим співробітникам, які не здатні працювати віддалено, повернутися в офіси для подальшої розробки нових продуктів.

У внутрішньому звіті Apple, на який посилається Bloomberg, старші менеджери компанії інформують співробітників про можливість повернення в офіси. На першому етапі співробітники Apple не повертатися до повноцінної офісної роботи.

Це відбувається на добровільній основі. Першими до роботи повернуться фахівці з розробки апаратних продуктів. Вони продовжували працювати над новими пристроями Apple віддалено. Раніше повідомлялося, що через це майбутні продукти Apple можуть бути відкладені. За даними ЗМІ, деякі моделі з лінійки смартфонів iPhone 12 ризикують бути відкладені до кінця року, а нові AirPods 3-го покоління до 2021 року.

Space X випустила онлайн-симулятор запуску ракети

27 травня компанія Ілона Маска SpaceX здійснить пілотований запуск космічного корабля Crew Dragon до Міжнародної космічної станції. А перед цим компанія випустила браузерну гру за мотивами запуску.

Про це повідомляє The Verge.

SpaceX випустила новий онлайн-симулятор, який дозволяє користувачам спробувати свої сили в ручному стикуванні з МКС за допомогою елементів управління Crew Dragon. Спойлер: насправді це дуже важко”, – йдеться у повідомленні.

Симулятор використовує справжній інтерфейс корабля. Метою гравця є максимально точно наблизитися до МКС і зістикуватися з нею.