21°

Шість шкіл Рівного із понеділка виходять на очне навчання

Спеціальна комісія, створена при управлінні освіти Рівного, розпочала огляд та перевірку готовності укриттів у навчальних закладах міста. Зокрема, за підсумками таких оглядів кілька навчальних вже із понеділка, 12 вересня, зможуть відновити очне навчання.

“Наразі, за результатами оглядів комісією укриттів навчальних закладів, можемо говорити про готовність шести з них відновити очне навчання або принаймні поєднувати його з дистанційним, тобто здійснювати змішану форму навчання. Тож, вже від понеділка навчання розпочнеться у початковій школі Рівненського колегіуму, 10, 12 (старша школа), 17, 26 та 27 освітніх закладах”, – розповів начальник Управління освіти Рівного Богдан Турович.

Окрім того, за його словами, із понеділка продовжиться робота комісії, тож перелік шкіл, де відновиться очне навчання розширюватиметься.

“Наголошую, ніхто нікого не змушує: батьки можуть самостійно обрати ту форму навчання для своєї дитини, яку вважають за кращу. Тож якщо ви вирішили, що вашим діткам буде спокійніше вчитися дистанційно — це ваше рішення і ніхто на нього не впливатиме,” – відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Уже наступного тижня комісія також розпочне обстеження готовності укриттів у тих дошкільних навчальних закладах, які досі не працювали.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp