14°

Школярі Рівненщини змагаються за перемогу у «Всеукраїнських шкільних лігах»

На Рівненщині вже понад 5,5 тисяч школярів з понад 600 закладів освіти долучилися до другого етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 11 тергромад вже завершили змагання на цьому етапі та готуються до районного туру.

Про це йшлося під час брифінгу в Рівненській ОДА за участю заступниці директора Департаменту освіти і науки ОДА Марини Пашковської та амбасадора проєкту, капітана команди «Кардинал-Рівне» Михайла Волянюка.

«Районні турніри розпочнуться у квітні. Змагатимуться команди з чотирьох районів Рівненщини та окремо з міста Рівне. Переможці районних змагань змагатимуться на обласному рівні. А фінал змагань між командами зі всієї країни відбудеться в червні цього року», – зазначила Марина Пашковська.

Амбасадор проєкту Михайло Волянюк, який відвідав декілька тренувань «Шкільних ліг», зазначив, що учні дуже вмотивовані на змаганнях.

«У школярів чудовий настрій, усі команди прагнуть до перемоги. Впевнений, що подібні ініціативи мотивуватимуть школярів займатись спортом. В якості амбасадора намагаюсь максимально допомагати дітям, підказувати, ділитись власними навичками», – сказав Михайло Волянюк.

5 команд-переможниць проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зможуть відвідати спортивний табір «Пліч-о-пліч» у Буковелі.

«Пліч-о-пліч» – це ініціатива Офісу Президента, яка має на меті залучити школярів до заняття спортом, дати їм можливість самовиразитися, психоемоційно розвантажитися та знайти нових друзів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp