Школярі у Рівному передали допомогу для військових на Сході | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-12-2019  14:23
Школярі у Рівному передали допомогу для військових на Сході
Джерело: Радіо Трек

А ще малюнки й особливі привітання

У День Збройних сил України вчителі й учні ЗОШ №15 передали вітання для рівненських вояків, які зараз беруть участь в Операції Об’єднаних Сил.

Школа практично від початку війни на Сході співпрацює із БО «ДАР», адже допомогою для військових опікується наш випускник. Ми певні у тому, для кого саме збираємо допомогу й що це саме ті речі у яких зараз є потреба, — зауважила завуч ЗОШ №15 Ірина Верхова.

За її словами, потреби військових за роки співпраці змінювалися. І якщо з початку конфлікту підтримка бійців була масовою, то зараз у багатьох речах немає потреби, оскільки забезпечення армії суттєво покращилося. Школа ж зберігатиме співпрацю з військовими й надалі, адже важлива не лише матеріальна підтримка, але й зв’язок з домом. Тож головним чином діти прагнули привітати бійців з Днем Збройних сил України.

Так учні перших класів підготували зворушливі малюнки з привітанням, учні середньої школи виготовили янголят у техніці оригамі та прикрасили їх написами з побажаннями. А ще вся школа підготувала відео звернення, яке точно нагадає військовим про те як їх чекають вдома.

Крім цього, школа передала 160 пар рукавичок для роботи, 60 флісових шапок та шкарпетки, а також серветки для різноманітних потреб.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
24C°
2м/с