ШТРАФУВАТИ НІКОГО: ЯК У РІВНОМУ ПАТРУЛЬНІ ПРОВОДЯТЬ РЕЙДИ ТА ПЕРЕВІРЯЮТЬ МАРШРУТКИ (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-10-2020  17:20
ШТРАФУВАТИ НІКОГО: ЯК У РІВНОМУ ПАТРУЛЬНІ ПРОВОДЯТЬ РЕЙДИ ТА ПЕРЕВІРЯЮТЬ МАРШРУТКИ (ВІДЕО)


Штрафувати нікого. Під час вечірнього рейду копи жодного порушення правил перевезень під час пандемії не зафіксували. Водії стежать за кількістю пасажирів. А без медичних масок в салон не пускають. Тему продовжить Наталія Веляник.

«Да, було таке, якщо стоячі, то маршрутки не беруть. Просто двері закривалися і не можна було зайти, і водії тоже говорять, що вони не беруть стоячих місць», – розповіла Олена, рівнянка.

«Було таке, що не пускали, що не пускали. Виганяли, коли не було сидячих місць, виганяли», – повідомив Олександр, рівнянин.

«Не дають, не берем, якби дали добро, то возили. Забороняють возити стоячі, тож карантін», – каже Юрій, водій маршрутки.

За дотриманням правил перевезення стежать поліціянти – вони проводять рейди та перевіряють маршрутки.

«Усі екіпажі зорієнтовані на дотримання правил карантинних норм. Саме перевіряємо транспортні засоби, саме перевіряємо кількість пасажирів, проводимо з водіями профілактичні бесіди, попереджуємо водіїв за відповідальність», – повідомила Анастасія Мельник, інспектор взводу №1 роти №2.

На Рівненщині уже були прецеденти – на водія однієї з маршруток склали адміністративний протокол. Тоді пасажир викликав правоохоронців через перевищену кількість людей в салоні. Такі рейди, за словами інспекторки Анастасії Мельник, відбуватимуться й надалі. Нагадаємо, розмір штрафу становить від 17-ти до 34-х тисяч гривень.

Джерело: ITV


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
5м/с