10°

Швейцарський ніж для справжньої леді? Так буває?

Важко не любити швейцарський армійський ніж. Прихильників цього компактного мультіінструменту багато і серед чоловіків, і серед жінок. І тому це – насправді корисна річ та чудовий подарунок для активної представниці жіночої статі. Якість, функціональність, відоме ім’я бренду – все це про швейцарські ножі Victorinox. Додайте цьому ножу стиль і помітний дизайн, і він стане для чимось, чим ви (чи ваша подруга або родичка) буде насправді користуватись кожного дня.

Купувати деякі речі справді важко, чи не так? Часто ви просто не знаєте, чого хочете. Часто хочеться отримати щось красиве та унікальне, те, чим ви запам’ятаєтесь іншим. А ще хочеться щось корисне. Та ще й таке, щоби радувало саме вас.  

Якщо ви також відчуваєте те ж саме, подивіться на лінійку швейцарських складаних ножів, яку виробляє Victorinox. Серед них є доволі цікаві моделі, які можна скоріш назвати корисними жіночими аксесуарами, чим просто ножами.

Чому здібності швейцарського ножа можуть вас приємно здивувати?

Давно пройшли ті часи, коли люди вважали ножі чимось, що пов’язане з поганими прикметами і уникали їх дарувати чи володіти ними. Зараз люди більш практичні та знають цінність функціонального інструменту. А правильно підібраний швейцарський ніж може значно полегшити ваше життя. 

До того ж, зауважимо, що гарних прикмет, пов’язаних з ножами у давнину було значно більше. Просто їх забули. Наприклад, залізний ніж у слов’ян був важливим оберігом, який відганяв зло. Ніж встромлений у одвірок закривав злу вхід до хати, ніж, покладений під ліжко, боронив сплячу дитину, ножі носили з собою вагітні та годуючі матері. Згодом саме ніж ми замінили голками та булавками, які були легші, менші та не привертали зайвої уваги поліції. Може тому ці оберіги й не працюють так, як треба? Слабкуваті?

Але й сучасний швейцарський ніж, це – не просто складане лезо прикріплене до рукояті. Такі корисні інструменти, як ножиці та пінцет, завжди знайдуть місце у косметичці. Не менш важливі кусачки для нігтів і пилка. Відкривачка для пляшок також корисна для деяких жінок. Усе це може бути в одному ножі! Маленькому, легенькому, акуратному та красивому!

Чому швейцарський ніж, це  красивий та корисний дамський аксесуар?

Можливо, ви вже знаєте, що червоний колір є офіційним кольором швейцарських ножів Victorinox. Червона рукоять виглядає добре і блискуче. Особливо, якщо підчепити такій маленькій ніж як брелок до ключів. Але ви легко можете придбати ніж з іншим кольором на рукояті. Або навіть з оригінальним орнаментом чи малюнком на ньому. Якщо ви сповнені патріотичних відчуттів, ви легко знайдете ніж у кольорах українського прапору чи навіть з зображеннями тризуба чи орнаменту-вишиванки! 

Радимо вам звернути свою увагу на модель Victorinox Classic. При вазі усього у 22 г, цей маленький ніж містить у собі:

  • Ніж.
  • Ножиці.
  • Пінцет.
  • Пилку для нігтів.
  • Зубочистку.

Усі інструменти маленькі, але функціональні. Найкращий спосіб носити Victorinox Classic – це прикріпити його до брелока.

Що таке Victorinox Limited Edition?

Ви можете знайти Victorinox Classic, зроблений в безлічі варіантів різних кольорів, включаючи червоний, синій, жовтий, оранжевий, зелений, фіолетовий і рожевий!

Більше того, ви також можете знайти цей ніж з різними візерунками та малюнками на рукояті. Ви навіть можете знайти цю модель у варіанті зі стильними дерев’яними бічними накладками!

Такі дизайни відносять до Обмеженої Серії (Limited Edition), і кожен з них доступний лише протягом певного періоду. Але Victorinox щороку випускає нові варіанти дизайнерських варіантів оздоблення.

Це певною мірою гарантує, що ви завжди отримаєте дизайн, якого ніхто з ваших знайомих не має. Тож ваш аксесуар буде унікальним у цьому сенсі.

Оскільки дизайн ножів Обмеженої Серії змінюється щороку, а Victorinox дійсно виробляє лише обмежену кількість таких Victorinox Classic, вже через рік ви можете не отримати саме той дизайн, який шукаєте. Однак більшість онлайн-магазинів, ймовірно, матимуть старі запаси з попередніх років, що дасть вам більше можливостей вибору.

У будь-якому випадку, будьте впевнені, ви завжди знайдете цікавий дизайн, який вам сподобається і яким ви будете пишатися.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp