Сільського голову піймали на хабарі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-02-2019  16:15
Сільського голову піймали на хабарі

Прокуратура викрила сільського голову в Рівненські області під час передачі 700 доларів США.

Прокуратурою Рівненської області в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Рівненській області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди одним із сільських голів Рівненського району.

Установлено, що за надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території населеного пункту керівник органу місцевого самоврядування вимагав від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 1400 дол США.

14.02.2019, після передачі половини вказаної суми хабара, а саме – 700 дол США, сільського голову викрито, а гроші – вилучено.

Вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 КК України.

 Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
4м/с