26°

“Скаржаться, що я не порушую закон” – Наталія Хомич, керівниця Рівненського ЦНАПу (ВІДЕО)

Очільницю Рівненського ЦНАПу (одного з найкращих в Україні) Наталію Хомич хочуть притягнути до відповідальності за дії державних реєстраторів, які нібито відмовляються проводити реєстраційні дії щодо комунальних підприємств міста Рівне. Хоча втручатися в їхню роботу, відповідно до законодавства, вона не має права – про це заявляє сама Наталія Хомич.

Фото – зі сторінки Рівненського ЦНАПу

Про це йдеться в сюжеті Рівне-1.

Одним із підприємств, які звернулися до міського голови щодо проблеми з державними реєстраторами в Рівненському ЦНАПі, є КП “Рівнеелектроавтотранс”, засновником якого є Рівнерада. При цьому ім’я конкретного реєстратора, який відмовився проводити реєстраційні дії, не називається. Саме це комунальне підприємство і звернулося до Олександра Третяка, який відразу відсторонив Хомич від виконання обов’язків та призначив службове розслідування.

Варто зазначити, що на прохання Хомич, адвокат якої був у відрядженні 14 липня, комісія, створена для проведення службового розслідування, відмовилася перенести засідання на інший час.

В кулуарах Рівнеради побутує думка, що службове розслідування щодо Хомич – це політичне замовлення. Сама ж вона стверджує, що на її місце претендує “людина за партійною квотою”, посилаючись на особисті розмови з міським головою Рівного Олександром Третяком, який і відсторонив її від посади на час розслідування.