13°

Скільки ракет в запасі у РФ?

За даними Головного управління розвідки міноборони України (ГУР МО), РФ може виготовляти близько 100 ракет різних типів на місяць. Станом на початок листопада українська розвідка оцінювала наявні запаси Росії у приблизно 870 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня.

Тобто, за розрахунками українських розвідників, РФ має запасів ракет на кілька місяців. Однак, як зазначає речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, Росія може швидко відновити свої запаси.

“РФ має налагоджене виробництво ракет різних типів. І вони можуть швидко відновити свої запаси, якщо будуть потрібні”, – сказав Ігнат.

Окрім того, РФ має зенітні ракети до ЗРК С-300 і С-400, які також можна використовувати для ударів по землі.

Також, за інформацією ЗМІ, РФ налагодила виробництво дронів-камікадзе Shahed-136. Скільки їх виробляється нині, невідомо. Однак, як повідомляли раніше західні ЗМІ, до 30 липня 2025 року планується наростити виробництво до шести тисяч дронів.

Тому сумнівів у планах РФ продовжувати обстріли України немає. Річник українського Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко прогнозує, що найближчим часом росіяни потворять ще одну одну-дві-три масштабні атаки, подібні до тих, що відбулися останнім часом.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp