20°

Скільки укриттів наразі має на балансі Рівненщина?

Цьогоріч у першому кварталі фахівцями було перевірено 2309 об‘єктів фонду захисних споруд, при цьому до нього додали ще 54 найпростіших сховища. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

«Цього року продовжується будівництво 16 захисних споруд, а також планується розпочати ще 19. Крім того, очікуємо і субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я», – сказав Сергій Подолін.

Також він додав, що 84% перевірених сховищ були визнані придатними.

Відтак, для укриття населення в області створено фонд захисних споруд цивільного захисту у кількості 2309 об’єктів, до якого належать 129 сховищ, 1556 протирадіаційних укриттів, 6 споруд подвійного призначення та 618 найпростіших сховищ.

Сергій Подолін зазначив, що у закладах освіти нині облаштовано 932 власних укриттів. У декількох локаціях триває нове будівництво та розпочаті капремонти. Нагадав, що тільки з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на ці потреби було виділено 26 мільйонів гривень, що дозволить додатково облаштувати 5 шкільних сховищ.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp