20°

Слідством розглядається версія, за якою жінка, яку побили на базі відпочинку у Вараші, загинула від падіння в лікарні

Головне управління Національної поліції в Рівненській області наразі розглядає версію, що жінка, яка померла, за даними ЗМІ, у лікарні внаслідок побиття Євгеном Павлишиним, загинула від отриманої травми голови через випадкове падіння в лікарні. Про це повідомило джерело unian.ua.

“…на повному серйозі розглядають версію причини смерті від отриманої травми голови в результаті випадкового падіння в лікарні. Тобто, літня жінка, перебуваючи в лікарні на лікуванні після побиття Євгеном Павлишиним, сама випадково вдарилася об щось, їй стало погано і від цього вона померла”, – пояснило джерело редакції.

За даними Українських Новин, лікарі місцевої лікарні у Вараші вже підготували для місцевої поліції подібний медичний висновок про уявну причину смерті. Таким чином, зараз почалася фаза “відмазування” від звинувачень у вбивстві місцевого мажора.

Нагадаємо, як стверджують ЗМІ, раніше на території бази відпочинку “Холодок” (с.Рудка Вараського району) сталося побиття 2 жінок – 64-річної матері та її дочки, які орендували на базі будиночок для відпочинку. Побив жінок у ході “відпочинку зі своїми друзями” нібито власник бази відпочинку Євген Павлишин.

Українські новини вважають, що причиною нападу Павлишина-молодшого на жінок стало їхнє обурення фактом справляння потреби власником бази відпочинку на стіну орендованого будиночка. Коли літня жінка, яка орендувала цей будиночок для відпочинку з дочкою, зробила зауваження, то після фрази: “Ти що, не знаєш хто я?”, ймовірно, отримала удар, від якого впала на землю, а Євген Павлишин продовжив бити лежачу ногами. Дісталося і дочці постраждалої, яка намагалася захистити матір.