«Слуга народу» перемагає на виборах місцевих рад на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-07-2020  15:38
«Слуга народу» перемагає на виборах місцевих рад на Рівненщині

Відповідно до результатів опитування «Регіонального центру євроінтеграційних проектів» лідером електоральних симпатій на Рівненщині є політична партія «Слуга народу», котру підтримало б 22,6% виборців, якби вибори до місцевих рад відбулися цього тижня, серед тих, хто має намір голосувати.

Після «Слуг» у рейтингу крокує «Європейська солідарність» з підтримкою 19,71%. Третє місце рейтингу на Рівненщині займає «Батьківщина» – 7,05%, далі «Сила і Честь» –  6,8%, «Опозиційна платформа – за життя» – 4,32, «Свобода» – 3,77%, «Голос» – 3,23%.

Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Варто відмітити, що проти всіх висловилось майже 22% опитаних. Явка виборців згідно з опитуванням становить – 57,2%.

Таким чином, якби вибори до Рівненської обласної ради відбулись цього тижня, до ради пройшло б чотири партії: «Слуга Народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Сила і Честь» – решта партій не долають 5% прохідний бар’єр.

Опитування проводилось телефонним інтерв’ю на основі випадкової репрезентативної вибірки (у віці від 18 років), в межах міста Рівне та Рівненської області. Опитано 2014 респондентів. Статистична погрішність вибірки не перевищує 2,2%.

Виконавець: ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» на замовлення «Інформаційний потік Рівне»

Хочеш отримувати актуальні новини Рівненщини? Підписуйся на нашу спільноту у Viber


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с