Смерть жінки, що скоїла злочин, розслідується поліцією Рівного | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-12-2018  16:15
Смерть жінки, що скоїла злочин, розслідується поліцією Рівного

18 грудня о 15:00 жінка з виразними етнічними рисами прийшла до 87-річного рівнянина і представилася соціальним представником. Метою візиту було, нібито, надання матеріальної допомоги пенсіонерам.

Жінка дістала 1000 грн “від держави” і попросила чоловіка дати решту. Вона помітила, звідки пенсіонер діставав гроші і сказала, що треба ще пред’явити пенсійне посвідчення. Тим часом, доки господарі квартири шукали документи, шахрайка втекла, прихопивши 60 тис. грн, що зберігалися в оселі подружжя. 

Коли чоловік збагнув, що відбулося, побіг ловити жінку, покликавши на допомогу сусіда. Впіймавши зловмисницю недалеко біля супермаркету, всі учасники погоні повернулися в квартиру пенсіонера і викликали поліцію.

Під час збирання показів жінці стало погано. Не дивлячись на оперативний приїзд медиків та першу допомогу, яку надавали правоохоронці, жінка померла на місці. Слідчі виявили в її одязі гроші на ту ж суму, яка зникла у пенсіонера.

Остаточну причину смерті буде встановлено в ході проведення судово-медичної експертизи, та поверховий огляд не виявив слідів насильницьких дій. 

Правоохоронці встановили, що померлою була жителька села Обава Мукачівського району Закарпатської області віком 46 років. Згадана особа відбула у місцях позбавлення волі термін більше 10 років за майнові злочини

За частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) триває досудове розслідування. За фактом смерті відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України з приміткою, природна смерть.

 Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с