
Смертельне ДТП на Рівненщині: слідчі розслідують деталі інциденту





Учора, 11 квітня, близько 23:20, на спецлінію 102 надійшло повідомлення про автопригоду на трасі “Городище-Рівне-Старокостянтинів”.
З’ясувалося, що 23-річний водій автомобіля “Volkswagen Jetta”, житель села Малинськ, між селами Яринівка-Антонівка району, на неосвітленій ділянці дороги наїхав на пішохода, який знаходився на проїзній частині. Унаслідок удару пішохід отримав травми, несумісні з життям, йому відірвало ногу.
Оскільки при загиблому відсутні були документи, поліцейським не вдалося встановити його особу на місці події.
Сьогодні, о 08:30, до поліції звернулася 57-річна жителька села Катеринівка, яка розповіла про зникнення її 60-річного чоловіка. Вранці напередодні він виїхав до товариша на Костопільщину і не повернувся. Дружина спілкувалася з ним востаннє ввечері, коли він зупинився на березнівському перехресті і збирався йти пішки додому. Після цього зв’язку з чоловіком не було.
Досудове розслідування триває.