17°

Сьогодні рф випустила багато балістичних ракет, для знищення яких Силам ППО бракує сучасних західних систем

У ніч на 8 січня Російська Федерація випустила по Україі багато ракет, що летять по балістичній траєкторії, для знищення яких Силам бракує сучасних західних систем. Про це речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат повідомив в ефірі національного телемарафону.

“Велику кількість балістичних ракет випустив ворог, це і “Кинджали” і ракети, які заходять на ціль по балістичній траєкторії (Х-22), 6 (балістичних) “Іскандерів”, С-300/С-400. Це все летить по балістичній траєкторії.

Треба розуміти, що такі цілі можна збивати лише засобами, які можуть це робити, зокрема системами Patriot.

Тому – такий результат сьогодні. Багато вже кажуть “не надто великий відсоток збиття”. Відсоток залишається таким, як і був (зокрема по ракетах Х-101, яких нині знищено 18 із 24)”.

Ігнат також зауважив, що нині було збито 100% “Шахедів”, запущених по Україні в ніч на 8 січня (8 із 8). Також, за словами речника Повітряних сил, не всі ракети, які запустив ворог, досягли цілі. Однак ці деталі розкриватися не будуть, щоб не “полегшувати життя ворогу”.

Нагадаємо, що у ніч на 8 січня російські окупанти випустили по Україні 59 засобів повітряного нападу − ракет різного типу і “Шахедів”; 18 ракет і всі 8 “Шахедів” вдалося збити.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp