21°

Сьогодні розпочне роботу нова Здолбунівська міськрада

Сьогодні о 13 годині у сесійному залі по вул. Грушевського, 14, відбудеться перша сесія новообраної Здолбунівської міської ради 8 скликання.

На першому засіданні зокрема планується розгляд таких питань, обрання секретаря ради, присвоєння рангу посадової особи міському голові, встановлення надбавок, утворення виконкому, постійних комісій та фінансового управління.

Здолбунівська міська рада

Наразі під питанням утворення коаліції, передбачається, що подібний до сценарію обласної чи Рівненської районної ради може не відбутися. Зокрема наразі немає публічної позиції партій щодо кандидатури секретаря. Конфліктні персоналії в Здолбунівській міськраді можуть також не сформувати стійких і тривалих домовленостей, про що повідомляється в аналітичному матеріалі Здолбунів.Сіті.

Цікавими в даній ситуації також можуть бути і призначення заступників міського голови Здолбунова Владислава Сухляка. Джерела, наближені до новообраного міського голови, повідомляють, що переговори тривають, імена кандидатів на посади заступників не розголошуються.