16°

Сьогодні у Рівному з робочим візитом голова партії «Слуга Народу»

Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк 1 серпня здійснила робочий візит на Рівненщину. Народна депутатка відвідала Рівненську центральну міську лікарню, де зустрілась з колективом. Саме тут на базі лікарні планують збудувати новий сучасний центр трансплантології. Для цього до війни почали реконструкцію хірургічного корпусу КНП “Центральна міська лікарня” з добудовою 4-го поверху.

«Сьогодні у Рівному ми відвідали Центральну міську лікарню, де наші фахові лікарі щодня рятують українських захисників і допомагають їм швидше стати на ноги. Це один з кращих лікувальних закладів області. Впроваджує нові методики, розширює спектр послуги. Є підтвердженням успішності медичної реформи. В часи війни лікує багато поранених на фронті і таким чином наближають нашу перемогу. Медики у тилу виконують надскладні операції. Це також окремий фронт, без якого перемога неможлива», – переконана вона.

Рівненська лікарня увійшла до пілотного проєкту МОЗ із відкриття трансплантаційних відділень по Україні. Медзаклад має ліцензію на проведення трансплантацій, рівненські лікарі цього та минулого року вже провели декілька успішних операцій із пересадки органів, розповіла Олена Шуляк.

Також в межах поїздки голова партії відвідала волонтерський хаб Ukraine for Heroes, який працює під егідою Офісу Президента України та співпрацює з владою, провела нараду з головою військової адміністрації, народними депутатами Рівненської області, освітянами та переселенцями. Крім Рівного народна депутатка відвідала Дубно та Квасилів.