8°

Спортсменка з Рівненщини дебютувала на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

18-річна Світлана Жульжик дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи в приміщенні. І хоч зачепитися за півфінал українці не вдалося, вона вкотре цього сезону продемонструвала стабільність у результатах і тепер може з непідробним оптимізмом дивитися у літній сезон і готуватися до подальших стартів уже в ньому.

Повідомляють у Федерації легкої атлетики України.

У кваліфікаційному забігові на 800 метрів Світлана фінішувала п’ятою з шести спортсменок. Нагадаємо, Жульжик на цьому чемпіонаті єдина представниця Рівненщини.

«Коли їхала в Торунь, була впевнена, що встановлю особистий рекорд, адже була готова на цей результат. Але я задоволена тим, що в мене не було страху, що я весь час трималася за лідерами і не боялася з ними воювати. Але чому не вдалося встановити рекорд, ще не встигла зрозуміти. Цього сезону, коли я вже кілька разів змагалася з дорослими атлетками навіть на міжнародному рівні, більш-менш перестала боятися того, що вони старші і сильніші. Просто ставала і робила свою роботу. І сьогодні, думаю, це допомогло. Так, я була готова на краще, але все одно все склалося непогано. Звісно, потрібно більше досвіду, особливо для того, щоб вміло виробити тактику на забіг», – розповіла Світлана Жульжик.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp