9°

Спортсменка з Рівного, яка перемогла росіянку, їде на змагання до Бразилії

На Дефлімпійських іграх виступатиме рівненська дзюдоїстка. Про це повідомляє Рівненська обласна військова адміністрація.

1 травня у Бразилії розпочалися XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху. Вони триватимуть до 15 травня. На престижних змаганнях виступатиме і рівненська дзюдоїстка Катерина Шепелюк. Вона є багаторазовою чемпіонкою України, Європи, вигравала чемпіонат світу.

У кар’єрі спортсменки ці Дефлімпійські ігри вже треті. На двох попередніх вона продемонструвала чудовий результат. Так, Катерина Шепелюк була переможницею і бронзовою призеркою з дзюдо XXII літніх Дефлімпійських ігор в місті Софія (Болгарія) та дворазовою переможницею і бронзовою призеркою ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор в місті Самсун (Туреччина).

Торік у Франції Катерина Шепелюк виборола золоту нагороду та стала чемпіонкою світу, здолавши у фіналі спортсменку зі Спортивного дефлімпійського комітету Росії Елизавету Трущенко.

На ХХІV літніх Дефлімпійських іграх Катерина Шепелюк братиме участь в особистих змаганнях з дзюдо серед жінок у ваговій категорії до 63 кг та у командних змаганнях серед жінок.

Бажаємо вдалих виступів і перемоги!