20°

погода у Рівному

Споживачі електроенергії почали отримувати свої гроші від «Рівнеобленерго»

«Рівнеобленерго» вже перерахувало на рахунки «РОЕК» переплачені кошти 15-ти тисяч споживачів. Історія розпочалася після того, як отримувача грошей «Рівнеобленерго» змінили на «Рівненську обласну енергопостачальну компанію» (ТОВ «РОЕК»).

Люди і далі сплачували на старий рахунок. Коли ж довідалися про це, прийшли до компанії вимагати повернення своїх грошей. Споживачам запропонували написати заяви. Та коли адвокат проаналізував їх, то знайшов у них кілька недоліків, які могли негативно повпливати на процес повернення грошей жителям Рівненщини:

Адвокат розповів, якою має бути заява, щоб обленерго дійсно повернуло гроші.

Та тепер гроші почали повертати на «потрібний» рахунок. Йдеться про тих мешканців Рівненської області, які звернулися до «Рівнеобленерго» з заявами щодо перерахунку до 27 лютого 2019 року і їхні заяви стосувалися наявної готівкової переплати на рахунках «Рівнеобленерго» станом на 1 січня 2019 року, а також коштів, сплачених у січні 2019 року на рахунки «Рівнеобленерго». Здійснений перерахунок буде відображений у квитанціях ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія», які ці споживачі електричної енергії отримають у березні.

Нині триває опрацювання решти отриманих заяв, в тому числі щодо оплати, яка мала надійти на рахунки ТОВ «РОЕК» у лютому, але була сплачена споживачами на рахунки «Рівнеобленерго». Перерахунок цих коштів буде здійснений вже у березні і відображатиметься у платіжних документах, які споживачі отримають у квітні 2019 року.

Ще раз нагадуємо: за спожиту у 2019 році електроенергію необхідно сплачувати виключно постачальнику електричної енергії – «Рівненська обласна енергопостачальна компанія».

Отримувач:

  • ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»
  • Код ЄДРПОУ: 42101003
  • Банк отримувача: філія – Рівненське ОУ АТ “Ощадбанк” МФО: 333368
  • № 26032304049867 – рахунок для оплати електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачами Зарічненського, Дубровицького, Сарненського, Володимирецького, Рокитнівського та Березнівського районів та м. Вараш.
  • № 26033303049867 – рахунок для оплати електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачами Костопільського, Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Острозького, Рівненського районів та м.Рівне.
  • № 26034302049867 – рахунок для оплати електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.